Na tej stronie można zapoznać się z próbkami utworów duetu "SIRSS"
Duet SIRSS Tworzą: JAROSŁAW DEGÓRSKI i ŁUKASZ KUŁAKOWSKI.
SIRSS gra energetyczną żywiołową muzykę z pogranicza chillout, etnika, downtempo,
rock i goa trance. Znakiem rozpoznawczym jest fantastyczny wokal Łukasza Kułakowskiego, bogate sample we wszystkich językach świata i wokoderowe wstawki.

 Utwory powstają czasem w jednej, a czasem aż w trzech wersjach: z wokalizą imitującą nieznany język, po polsku lub w po angielsku. Koncerty SIRSS to prawdziwe SPEKTAKLE MULTIMEDIALNE. Wraz z muzyką powstaje na żywo obraz – niezwykłe kompozycje świetlne z użyciem laserów, dymów, prezentacji wideo i oryginalnych teledysków. Jeden z nich, do utworu Moon Eclipse (z muzykami sesyjnymi), emitowany m.in. w szczecińskiej telewizji, zawiera zdjęcia podwodne oraz układy choreograficzne tancerzy „Dance Factory” i teatru ognia „Blaze”. Jest dostępny na youtube: Moon Eclipse
Formacja powstała wiosną 2010 roku, ma za sobą kilka koncertów, ostatnio (październik 2010) w Niemczech - w berlińskim ratuszu podczas międzynarodowej imprezy muzycznej Ricochet Gathering. Obecnie prowadzone są rozmowy nt. koncertów w Manchesterze (Anglia) i kolejnych w Berlinie (Niemcy).